D.W. van Dam van Brakelschool | Burgemeester Posweg 46b | 5306 GE | Brakel | info@obsbrakel.nl | 0418-677180



Contact


D.W. van Dam van Brakelschool
Burgemeester Posweg 46b
5306 GE Brakel
0418 67 71 80
info@obsbrakel.nl

Directie
Karlijne van der Vos, directeur
k.vandervos@obsbrakel.nl


Teamleden
Mariska Valk, leerkracht groep 1-2-3
m.valk@obsbrakel.nl

Luuk Gieles, leerkracht groep 4-8
l.gieles@obsbrakel.nl

Sanne Nendels, IB-er en leerkracht groep 4-5-6
s.nendels@obsbrakel.nl

Lieke Splinter, leerkracht 4-5-6
l.splinter@obsbrakel.nl

Sonja Schop, leerkracht groep 7-8
s.schop@obsbrakel.nl

Meta Kraaij, leerkracht groep 1-6
begeleiding NT2 en arrangementen
m.kraaij@obsbrakel.nl

Annemarie van de Sanden, leerkracht groep 7-8
Vakdocent Muziek
a.vandesanden@obsbrakel.nl

Ondersteunend personeel
Anne van Horsen, conciërge
a.vanhorsen@obsbrakel.nl

Corina van Tuijl, administratie
c.vantuijl@obsbrakel.nl


Bestuur
Stroomm
Kersenbogerd 4
5321 GW Rossum
0418 66 30 24
info@stroomm.nl
www.stroomm.nl


Contactformulier
Heeft u een vraag of wilt u een afspraak maken, dan mag u ons natuurlijk altijd bellen of mailen. U kunt ook gebruik maken van onderstaand contactformulier.