D.W. van Dam van Brakelschool | Burgemeester Posweg 46b | 5306 GE | Brakel | info@obsbrakel.nl | 0418-677180



Contact


D.W. van Dam van Brakelschool
Burgemeester Posweg 46b
5306 GE Brakel
0418 67 71 80
info@obsbrakel.nl

Directie
Marieke Spruijt (directeur)
06 20 24 85 60
directie@obsbrakel.nl


Teamleden
Mariska Valk, leerkracht groep 1-2-3
mariska@obsbrakel.nl

Luuk Gieles, leerkracht groep 1-8
luuk@obsbrakel.nl

Sanne Nendels, leerkracht groep 4-5-6
sanne@obsbrakel.nl

Sonja Schop, leerkracht groep 7-8
sonja@obsbrakel.nl

Marjan van Dugteren, IB-er
marjan@obsbrakel.nl

Meta Kraaij, leerkracht groep 1-6
begeleiding NT2 en arrangementen
meta@obsbrakel.nl

Annemarie van de Sanden, leerkracht groep 7-8
Vakdocent Muziek
annemarie@obsbrakel.nl

Ondersteunend personeel
Anne van Horsen, conciƫrge
anne@obsbrakel.nl

Corina van Tuijl, administratie
corina@obsbrakel.nl


Bestuur
Stroomm
Kersenbogerd 4
5321 GW Rossum
0418 66 30 24
info@stroomm.nl
www.stroomm.nl


Contactformulier
Heeft u een vraag of wilt u een afspraak maken, dan mag u ons natuurlijk altijd bellen of mailen. U kunt ook gebruik maken van onderstaand contactformulier.