D.W. van Dam van Brakelschool | Burgemeester Posweg 46b | 5306 GE | Brakel | info@obsbrakel.nl | 0418-677180



Contact


D.W. van Dam van Brakelschool
Burgemeester Posweg 46b
5306 GE Brakel
0418 67 71 80
info@obsbrakel.nl

Directie
Karlijne van der Vos, directeur
k.vandervos@obsbrakel.nl


Teamleden
Mariska Valk, leerkracht groep 1-2-3
m.valk@obsbrakel.nl

Meta Kraaij, leerkracht onderbouw, begeleiding NT2 en arrangementen
m.kraaij@obsbrakel.nl

Marjolein Koole, leerkracht groep 4-5
m.koole@obsbrakel.nl

Annemarie van de Sanden, begeleiding arrangementen en vakdocent muziek
a.vandesanden@obsbrakel.nl

Luuk Gieles, leerkracht groep 4-8, coƶrdinator meerbegaafden en wetenschap & techniek
l.gieles@obsbrakel.nl

Sanne Nendels, IB-er en leerkracht groep 6-7-8
s.nendels@obsbrakel.nl

Bram Oonk, leerkracht groep 6-7-8
b.oonk@obsbrakel.nl

Roxenne Brood, leerkrachtondersteuner groep 4 t/m 8
r.brood@obsbrakel.nl

Ondersteunend personeel
Anne van Horsen, conciƫrge
a.vanhorsen@obsbrakel.nl

Corina van Tuijl, administratie
c.vantuijl@obsbrakel.nl


Bestuur
Stroomm
Kersenbogerd 4
5321 GW Rossum
0418 66 30 24
info@stroomm.nl
www.stroomm.nl


Contactformulier
Heeft u een vraag of wilt u een afspraak maken, dan mag u ons natuurlijk altijd bellen of mailen. U kunt ook gebruik maken van onderstaand contactformulier.